وبلاگ

وبلاگ / کمپین ومسابقات اینستاگرامی چیست؟

post
  • مدیر

آیا می‌دانستید یکی از از راهکارهای جذب فالوور واقعی در اینستاگرام راه‌اندازی کمپین اینستاگرام است؟ کمپین جذب فالوور واقعی به این شکل است که کاربر در ابتدا باید اسپانسر شود و سپس باید بتواند از طریق فالور کردن فالوینگ های ما بتواند در این مسابقه شرکت بکند

کمپین ومسابقه اینستاگرامی

اینستامارکت

 بسیاری از افراد با هدف پیشرفت و توسعه کسب و کار خود وارد نرم افزار اجتماعی اینستاگرام شده و در آن صفحه‌ای کاری راه‌اندازی می‌کنند. این گونه افراد اصولاً به فکر جذب فالوور واقعی برای بهتر دیده شدن هستند، به همین علت راهکارهای مختلفی را برای افزایش فالوور پیج خود به کار می‌بنند. این در حالی است که راه اندازی کمپین اینستاگرام گزینه‌ی مناسب‌تری برای جذب کاربران اینستاگرامی به شمار می‌رود، بنابراین بهتر است بدانید کمپین اینستاگرام چیست؟ پس ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید!

کمپین اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

از آنجا که اینستاگرام برای صاحبان مشاغل اینترنتی و اینفلوئنسرها اهمیت خاصی دارد، کمپین اینستاگرام یکی از راهکارهایی است که موجب جذب فالوور واقعی و بیشتر دیده شدن در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام خواهد شد. به طور کلی به مجموعه فعالیت‌هایی که در طول زمانی معین صورت می‌گیرد و یکه برای احقاق این کمپین فعالیت می‌کنند همگی یک هدف واحد داشته باشند. برخی از مهم‌ترین اهداف کمپین‌های مختلف در اینستاگرام عبارتند از:

  • افزایش و جذب فالوورهای جدید
  • معرفی و بهتر دیده شدن یک برند خاص برای پیشرفت در اینستاگرام
  • رونمایی از یک محصول جدید برای برندی خاص و...

مسابقات اینستاگرامی نوعی کمپین هستند!

قطعاً اگر شما یکی از کاربران اینستاگرامی باشید، بارها با مسابقات مختلفی در اینستاگرام رو به رو شده‌اید. جالب است بدانید که مسابقات اینستاگرامی نیز نوعی کمپین هستند که با کمک اسپانسر اینستاگرام راه‌اندازی می‌شوند. مسابقات اینستاگرامی هم هدف خاصی را دنبال می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها جذب مخاطبان و کاربران اینترنتی خواهد بود. به طور مثال صاحب یکی از کسب و کارها می‌تواند با کمک از یک اسپانسر اینستاگرام مسابقه‌ای راه‌اندازی کند و با این روش دنبال کنندگان پیج خود را به شوق شرکت در مسابقه به پیج خود بکشاند. به این صورت تعداد فالوورهای پیج افزایش خواهد یافت.

 

بهترین طراح کمپین اینستاگرامی

لازم به ذکر است که راه‌اندازی یک کمپین که فرآیندی اصولی و درست داشته باشد، نیازمند یک طراحی حرفه‌ای خواهد بود. بنابراین می‌بایست در اولین قدم یک طراح متخصص و حرفه‌ای را برای این کار پیدا کنید. تنها با یک جستجوی کوتاه در گوگل خواهید دانست که  یک مجموعه کامل برای راه‌اندازی کمپین اینستاگرام یا مسابقات اینستاگرامی خواهد بود.

شرکت ما نام وبسایتی با نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و تنها شرکت تخصصی است که با مجوز رسمی فرآیند برگزاری، مدیریت و پشتیبانی کمپین‌های اینستاگرامی را بر عهده می‌گیرد. دریک بیان ساده‌تر تاکنون هیچ شرکتی به جز شرکت ما موفق به دریافت این مجوز رسمی نشده است. به همین خاطر شما می‌توانید با اطمینان کامل راه‌اندازی کمپین اینستاگرامی خود را به این مجموعه بسپارید تا سیل عظیمی از فالوورهای اینستاگرامی به صورت خودکار به سمت پیج شما روانه شوند. بدیهی است که راه‌اندازی کمپین برای جذب فالوور واقعی به مراتب عاقلانه‌تر از خرید لایک یا فالوور از وبسایت‌های مختلف به شمار می‌رود، پس همین حالا از اینستامارکت کمک بگیرید....

چگونه با ما  ارتباط داشته باشید؟

شما برای داشتن سایت فروش فالوور و لایک می‌توانید با از طریق آدرس وبسایت ما  ارتباط بگیرید . همچنین می‌توانید از طریق روشهای زیر با کارشناسان زبده و با تجربه ا تماس داشته باشید و راهنمایی و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. سپس با تحویل سایت فروش لایک و فالوور به سمت موفقیت و میلیونر شدن حرکت کنید .

 

عضو اتاق بازرگانی ایران

دارای اینماد یک ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

دارای لوگوی طلائی ساماندهی از وزارت ارشاد

دارای مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارای اسکریپت کاملا اختصاصی و اپلیکیشن منحصر بفرد API بیس

اشتراک گذری
نظرات خود را با دوستان به اشتراک بگذارید